قیمت سطل زباله پلاستیکی خانگی شهرداری آشپزخانه

سطل زباله ها انواع مختلفی دارند و قیمت سطل زباله پلاستیکی خانگی شهرداری آشپزخانه با توجه به نوع کاربرد آنها متفاوت می باشد و سطل زباله پلاستیکی مخصوص آشپزخانه جزو وسایل بسیار پرکاربرد در آشپزخانه ها محسوب می شود که در رنگها و طرحهای مختلفی به بازار عرضه می گردند.

امروزه بازار خرید و فروش سطلهای زباله با توجه به میزان تقاضای بالای افراد بسیار گسترده و پررونق می باشد از این رو صادرات در زمینه ی این محصولات بخش وسیعی از اقتصاد کشور را به خود اختصاص داده است.

قیمت سطل زباله پلاستیکی خانگی

سطلهای زباله ی خانگی جزو محصولات پرفروش می باشند که قیمت سطل زباله پلاستیکی خانگی با توجه به جنس و میزان مرغوبیت، دارای قیمتهای مختلفی است این سطلها به دلیل ایجاد حجم کمتری از زباله در محیط خانه نسبت به سایر سطلهای زباله کوچکتر می باشند و در انواع مختلف پدالی، کابینتی، درب دار و بادبزنی و معمولی در بازار موجود می باشند و در قیمتهای مختلف قابل خریداری هستند.

سطل زباله پلاستیکی خانگی

برای انتخاب و خرید بهترین نوع سطل زباله پلاستیکی خانگی باید محصول با کیفیتی را انتخاب نماییم و بهترین نوع سطلهای زباله باید دارای درب باشند تا از خروج هرگونه بوی نامناسب ناشی از زباله جلوگیری نماید و دارای مقاومت بالا، برای درامان ماندن در برابر ضربه در طولانی مدت و پیشگیری از آسیب دیدن به هنگام جابه جایی باشد.

همچنین باید دارای یک طراحی مطلوب برای سهولت در هنگام تخلیه و خروج زباله ها باشد لازم به ذکر است این سطلها باید دارای اندازه ی متناسب با فضای منزل باشد به علاوه بالاترین میزان کیفیت را داشته باشند. شما می توانید به راحتی آنها را با  سایر لوازم موجود در منزل خود ست نمایید به علاوه برای فضای حمام و سرویسهای بهداشتی نیز بهتر است سطلهای پدالی خریداری گردد.

سطل زباله شهرداری پلاستیکی

همه روزه بر میزان زباله های شهری اضافه می شود و سطل زباله شهرداری پلاستیکی برای جمع آوری این زباله ها طراحی گردیده است و این سطلهای زباله با استفاده از مرغوب ترین ترکیبات گالوانیزه ی ذوب شده و مستحکم با طرحهای زیبا و کیفیت بالا تولید می گردند.

افزایش میزان زباله هایی که به وسیله ی جوامع بشری ایجاد می شود باعث آلوده نمودن محیطهای طبیعی می گردد درنتیجه منابع طبیعی از بین می رود و آلودگیها روز به رو افزایش می یابد ازاین رو روش تفکیک زباله ها بهترین راهی است که  می تواند به کنترل این وضعیت بد کمک فراوانی نماید.

سطلهای زباله ی شهرداری باید دارای یک بدنه ی مقاوم و ضخیم باشند و چرخهای آن به راحتی تعویض شوند همچنین در برابر ترک خوردگی و هرگونه ضربه و نور شدید خورشید و اشعه های مضر مقاومت بالایی داشته باشند به علاوه دارای بیشترین ضریب برای چسبندگی به زمین و ضد هرگونه تحریق و آسیبهای دیگر باشند معمولا در مرکزهای صنعتی و کارگاه ها و پایانه های مسافربری و بیمارستانها و خیابانها از سطلهای زباله ی گالوانیزه استفاده می نمایند.

سطل زباله پلاستیکی آشپزخانه

سطلها جزو لوازم ضروری برای هر آشپزخانه ای به حساب می آیند و سطل زباله پلاستیکی آشپزخانه تاثیر به سزایی در میزان پاکیزگی فضای آشپزخانه و منزل شما دارد ازاین رو با دورکردن زباله ها از محیط و رعایت نکات بهداشتی، سلامت شما و اعضای خانواده تضمین می گردد.

تمیز نمودن پیوسته ی این سطل زباله های پلاستیکی مخصوص آشپزخانه، کار آسانی نمی باشد و شستن مرتب آنها موجب از بین بردن کامل هرگونه بوی بد در سطل نمی گردد. ازاین رو طراحان این سطلهای آشپزخانه پیوسته در تلاش هستند تا سطلهایی طراحی نمایند که آنتی باکتریال باشد و مانع از ایجاد رطوبت و بوی بد در سطل گردد. همچنین بهتر است از سطلهایی با دربهای مقاوم برای آشپزخانه ها استفاده شود تا از ورود هرگونه آلودگیهای فضای سطل به محیط آشپزخانه جلوگیری به عمل بیاید و با توجه به طرحهای مختلفی که از این سطلها تولید می گردد.

سطل زباله پلاستیکی اداری

در اداره جات برای جمع آوری زباله های ایجاد شده از سطل زباله پلاستیکی اداری استفاده می نمایند معمولا برای فضاهای اداری استفاده از سطل زباله های پلاستیکی بزرگ پیشنهاد می شود و این سطلها باید دارای جنس مرغوب و ضخامت متناسبی باشند و معمولا در دوسوی این سطلها دو جا برای دست تعبیه شده است که جهت جابه جایی محصول، کار را راحت تر می نماید.

برای خرید سطل زباله ی پلاستیکی اداری ابتدا باید به جنس آن توجه نمایید چرا که جنس پلاستیکی که درساخت آن به کار رفته است باید ازنوع پلاستیکهای نرم و مقاوم باشد زیرا سطل زباله ای که دارای پلاستیک خشک باشد خیلی سریع دچار شکستگی می شود.

به علاوه سایزهای سطل انتخابی شما باید متناسب با نیاز شما باشد زیرا اگر محصولی که برای کار خود انتخاب می نمایید بسیار بزرگ باشد ممکن است در جای گذاری آن مشکلاتی ایجاد شود و یا اگر بیش از اندازه کوچک باشد باز هم با مشکلاتی روبرو می باشد برای خرید سطلهای زباله باید از سالم بودن آنها اطمینان خاطر داشته باشید همچنین جهت تولید سطلهای پلاستیکی زباله ی اداری از مواد اولیه ی مرغوب و نیروهای کاری با تجربه و انواع ماشین آلات پیشرفته استفاده می نمایند ازاین رو محصول نهایی که وارد بازارکار می شود دارای کیفیت بالایی می باشد و در بازار متقاضیان زیادی برای خرید دارد.

قیمت سطل زباله پلاستیکی اداری

اگر قصد خرید بهترین نوع سطل زباله پلاستیکی را دارید باید از قیمت سطل زباله پلاستیکی اداری مطلع باشید تا بتوانید بهترین مدل آن را انتخاب کنید و با توجه به تنوع فراوانی که در رنگ و طرحهای این نوع سطلها قابل مشاهده می باشد به سهولت می توانید یک سطل زباله ی اداری متناسب با طراحی و دیزاین مخصوص محیط اداری خود خریداری کنید.

همچنین شما عزیزان می توانید با انتخاب رنگهای گوناگون سطلهای زباله در اداره، به تفکیک انواع زباله های خشک و مرطوب بپردازید و بدین ترتیب به عمل بازیافت آنها کمک فراوانی نمایید و قیمت این محصولات با توجه به مرکز خریدی که از آن کالا خریداری می نمایید و میزان مرغوبیت سطلها و سایز آنها بسیار متفاوت می باشد.

سطل زباله بازیافت پلاستیکی

همانطور که می دانید برای جمع آوری زباله ها جهت بازیافت آنها از سطل زباله بازیافت پلاستیک استفاده می نمایند بازیافت زباله ها می تواند موجب تولید مجدد محصولات گردد و در نتیجه موجب بهبود شرایط سلامت محیط طبیعی می شود به علاوه در زمان گذشته هیچ گونه توجهی به تفکیک سازی انواع مختلف زباله ها نمی کردند اما امروزه با گسترش فرهنگ سازی توسط رسانه ها و بالا رفتن آگاهیهای مردم، اغلب افرادی که در کشور زندگی می کنند به جداسازی و تفکیک انواع گوناگون زباله ها اهمیت به سزایی می دهند.

سطلهای زباله ی مخصوص بازیافت در انواع مختلف بدون درب، درب دار مخصوص سالن، سطلهای بازیافت دارای درب مورب و سطلهای بازیافت به شکل استوانه ای و سطلهای بازیافت مخصوص اداره ها تقسیم می گردند از این رو سطلهای بازیافت زباله در مکانهای مختلفی قابل استفاده می باشند بنابراین با توجه به مکان مورد نظر و نیاز آن محیط به جمع آوری هرگونه محصولات قابل بازیافت، می توان سایز و حجمهای مختلفی از این سطلها را خریداری نمود.

سطل زباله سرویس بهداشتی پلاستیکی

معمولا اغلب افرادی که به سلامت خود اهمیت می دهند از سطل زباله سرویس بهداشتی پلاستیکی نوع پدالدار برای فضای سرویس بهداشتیهای خود استفاده می نمایند زیرا محیط دستشویی به شدت آلوده می باشد از این رو بهتر است درب این سطلها به کمک دست باز نگردد و به وسیله ی پدالهایی که روی محصول تعبیه شده است باز گردد و درب آن بعد از ورود زباله به آن سریعا بسته شود تا آلودگیهای سطل زباله و بوی نامطلوب ناشی از زباله ها در فضا پخش نگردند.

سطل زباله پارکی پلاستیکی

سطلهای زباله ای که دارای یک مخزن و پایه می باشند، سطل زباله پارکی پلاستیکی می گویند که معمولا در فضاهای سبز و محوطه های مربوط به ویلاها، نصب می شوند و زمانی که درکنار خانواده و یا دوستانتان اوقات فراغت خود را سپری می نمایید ممکن است مقادیر بسیاری زباله تولید نمایید از این رو کاربرد سطلهای زباله پارکی بسیار در این موارد حایز اهمیت می باشد و این سطلهای زباله ی پارکی در انواع مختلف با جنسهای فلزی، چوبی،‌ فلزی-چوبی، و سطلهای زباله ی چدنی مخصوص پارک وجود دارند و سایز این سطلها معمولا بین ۴۰ تا۶۰ لیتر می باشد.

سطل زباله پلاستیکی شهری

امروزه جهت حفظ پاکیزگی در محیطهای شهری از سطل زباله پلاستیکی شهری استفاده می نمایند این سطلها در انواع مختلفی تولید می گردند و درفاصله های متناسب در مکانهای عمومی و پیاده روها و خیابانها نصب می گردند نبودن این سطلها در معابر عمومی مشکلاتی ازجمله افزایش آلودگیهای فضای شهری و بالارفتن میزان بیماریها و بدنما شدن فضای شهری و افزایش هرگونه حشرات موزی و آلوده را به همراه دارد از این رو وجود این سطلهای زباله ی شهری بسیار حایز اهمیت می باشد.

قیمت سطل زباله شهری پلاستیکی

حفظ سلامت و زیبایی در شهر به وجود سطل زباله شهری وابسته است و قیمت سطل زباله شهری پلاستیکی با توجه به کارخانه ی تولید کننده ی آن و نوع مواد به کار رفته و میزان مرغوبیت مواد اولیه درساخت این سطلها و درجه ی مقاومت آنها دربرابر شرایط آب و هوایی و مقاومت دربرابر سرما و بارندگی تعیین می گردد.

سطل زباله پلاستیکی صنعتی

مواد به کار رفته ی منعطف و نرم در ساخت سطل زباله پلاستیکی صنعتی موجب می شود که این محصول دارای مقاومت و میزان انعطاف پذیری بالایی در برابر هرگونه ضربه باشد و این سطلها دارای سازگاری بالا با شرایط محیط زیست می باشند و دربرابر هرگونه سرما و رطوبت مقاوم می باشند و به راحتی قابل حمل هستند به علاوه دارای رنگهای بسیار متنوعی می باشند.

سطل زباله پلاستیکی طراحی

امروزه استفاده از سطلهای زباله برای نظافت و سلامت بسیار مهم می باشد سطل زباله پلاستیکی طراحی شده درانواع مختلف و رنگبندیهای گوناگون به شما در پاکسازی محیط اطرافتان از هرگونه زباله ی اضافی کمک می نماید و هر سطل زباله با توجه به نوع کاربردی که دارد و فضایی که مورد استفاده قرار می گیرد طراجی می شود.

سطل زباله پلاستیکی ظرفشویی

امروزه با تنوع درساخت انواع سطلهای زباله، سطل زباله پلاستیکی ظرفشویی برای جمع آوری زباله هایی که حین شستن ظرف در ظرفشوییها ایجاد می شود به کار می رود این سطلهای زباله معمولا دارای سایزهای کوچکتری می باشند و در رنگهای متنوعی تولید می شود برخی از آنها دارای گیره هایی برای اتصال به سینک ظرفشویی می باشند و برخی دیگر به طور ساده و بدون گیره می باشند.

سطل زباله پلاستیکی کابینتی

معمولا در آشپزخانه ها در جوار کابینت ممکن است سطل زباله پلاستیکی کابینتی را مشاهده نمایید سطلهای زباله کابینتی در طراحیهای مختلف و رنگهای گوناگونی قابل خریداری هستند برای ساخت این گونه سطلهای زباله معمولا از پلاستیکهای بسیار فشرده استفاده می نمایند از این رو دارای مقاومت بسیار بالایی می باشند و این سطلهای زباله نسبت به سایر سطلهای زباله ی دیگر سبک تر هستند بدین ترتیب خیلی راحت قابل جابجایی می باشند.

سطل زباله مکانیزه پلاستیکی

درکشور ما ایران به دلیل اهمیت فراوان مردم به بهداشت و پاکیزگی، احتیاج به سطل زباله مکانیزه پلاستیکی بسیار مهم می باشد و ضخامت این سطلها با یکدیگر متفاوت است و قیمت سطلهای مکانیزه پلاستیکی با توجه به میزان گنجایش و حمل آنها و مواد اولیه ای که در ساخت آن به کار رفته است متغیر می باشد و هر کارخانه ای که این سطلها را تولید می نماید قیمتهای خاص خود را بر روی محصولاتش می گذارد به علاوه امروزه صادرات این سطلهای زباله مکانیزه پلاستیکی به سایر کشورها بسیار گستره می باشد درنتیجه برای کشور ما با سودآوری فراوانی همراه بوده است.

سطل زباله کابینتی پلاستیکی دیجی کالا

امروزه اکثرافراد برای کابینت خود سطل زباله کابینتی پلاستیکی دیجی کالا را خریداری می نمایند لازم به ذکر است سطلهای زباله کابینتی با طراحیهای منحصر به فرد خود موجب می شوند که با باز نمودن در کابینت، این سطلهای زباله به بیرون هدایت شوند و امکان دسترسی به سطل زباله راحت تر گردد از این رو با استفاده از این گونه سطلهای زباله، همیشه فضای داخلی کابینت شما پاکیزه باقی می ماند.

این سطلهای زباله در ابعاد بزرگ و کوچک متناسب با فضایی که قرار می گیرند طراحی شده اند برای خرید این سطلها ابتدا باید طول و عرض را به طور دقیق در کابینت خود اندازه گیری کنید و از جوار کابینت به اندازه ی ۵ سانتی متر فضای اضافی برای نصب باقی بگذارید.

این سطلهای کابینتی از لحاظ شیوه ی قرار گرفتن آن درکابینت در سه نوع مختلف طراحی شده اند یک نمونه از آنها سطل زباله ای است  که بر روی درب کابینت قرار می گیرد و سطلهای زباله ی کابینتی از نوع ریلی و سطلهای زباله ی کابینتی دارای ریل از قسمت بغل، جزو طراحیهای مختلف این نوع سطلهای زباله می باشند.

اگر قصد خرید انواع مختلف سطلهای زباله را دارید حتما به فروشگاه آنلاین ما وارد شوید و تصویر انواع مختلف سطلهای زباله را مشاهده نمایید ما محصولات خود را به صورت بدون واسطه و با قیمتی ارزان تر از هرجای دیگر به فروش می رسانیم همچنین کیفیت محصولات ما واقعا بی نظیر می باشند از این رو برای ثبت سفارش محصول موردنیاز خود وارد سایت شوید و به طور آنلاین سفاش خود را ثبت نمایید ما سطلهای زباله ی شما را درکمترین زمان ممکن به آدرس موردنظرتان ارسال می نماییم.

جهت هرگونه مشاوره و راهنمایی برای خرید انواع مختلف سطلهای زباله می توانید با مشاورین با تجربه ی ما که به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی تمامی سوالات شما می باشند ارتباط برقرار نمایید.