شرکت تولید کننده سطل زباله پلاستیکی

امروزه در ایران با گسترش تکنولوژی ها، شرکت های تولیدکننده سطل زباله پلاستیکی، این محصول را در انواع و اقسام کیفیت ها و رنگنبدی های جورواجور در اندازه های کوچک و بزرگ به عرضه می رسانند. سطل زباله ها انواع گوناگونی دارند که هرکدام جایگاه های خودشان را دارند. به طور مثال در یک خانه سطل زباله برای مکان هایی چون آشپزخانه، اتاق ها، حمام، سرویس بهداشتی،سالن پذیرایی و حیاط لازم و مورد استفاده است.

تولیدی سطل زباله پلاستیکی

همچنین این شرکت تولیدی، سطل زباله پلاستیکی را در مدل های ساده و شیک و مدرن و هوشمند برای مصرف کنندگان طراحی کرده است و به فروش می رساند.

سطل زباله یکی از کالاهای مورد نیاز و ضروری برای هر مکانی است که می شود گفت فروش بسیار بالایی هم دارد زیرا الان کسی نیست که بگوید سطل زباله برای خانه من کاربردی ندارد و من به آن احتیاجی ندارم.

علاوه بر وجود این سطل در خانه ها در اماکن عمومی هم کاربرد های فراوانی دارند از جمله خیابان ها، مدارس و دانشگاه ها، سالن ها زیبایی و سالن های غذاخوری، بیمارستان ها و کلینک ها،محل کار و فروشگاه ها، هتل ها و مسافر خانه ها و …

سطل زباله ها را هرچقدر هم بشوییم باز هم بوی بد زباله درآن باقی می ماند که خیلی خوشایند نیست. بعضی از تولیدکنندگان که به فکر حل کردن این مشکل بودند، برای طراحی این سطل ها آمدند از موادی که خاصیت آنتی باکتریال دارند استفاده کردند تا از ایجاد رطوبت بیش از حد جلوگیری کنند. انواع سطل زباله را می توان به شهری، اداری، خانگی، بیمارستانی و کارگاهی تقسیم بندی نمود.

اگر بخواهیم انواعش را بیشتر برایتان توضیح دهیم مانند:

  • سطل زباله پلاستیکی
  • سطل زباله های تزیینی مسی
  • سطل زباله های دکوری
  • سطل زباله فلزی
  • سطل زباله پدال دار و سطل زباله فانتزی
  • سطل زباله چوبی
  • سطل زباله حصیری
  • سطل زباله استیل
  • نوع دیگر سطل زباله های کوچکی که به در کابینت آشپزخانه وصل می شوند.

تولید کنندگان سطل زباله پلاستیکی

آیا صادرات سطل زباله پلاستیکی توسط تولیدکنندگان ایرانی به کشور های همسایه صورت می گیرد؟

سطل زباله پلاستیکی طبق استاندار های جهانی با کیفیت عالی طراحی شده و همانند بقیه کالا ها به کشور های دیگر صادر می شوند. زیرا  در بعضی از کشور ها فرآورده های پلاستیکی کم بوده و برای تامین نیاز های خود از کشور هایی مثل کشور ایران سفارش می دهند.

تولید سطل زباله پلاستیکی

امروزه کارخانه های مختلفی دست به تولید سطل زباله پلاستیکی زده اند اما بهترین محصول از نظر مردم برندی که آن کالا را به بهترین نحو با عالی ترین کیفیت، قیمت مناسب و بدون هیچ کم و کاستی آن محصول را تولید کرده باشد. مطمئنا در سطح شهر دیدید سطل زباله هایی که در خیابان ها موجود است و روی هرکدام نوشته هایی دارند که هریک از سطل ها مخصوص کدام نوع زباله هستند به طور مثال سطل زباله خشک، تر، شیشه، نان، بطری و پلاستیک و کاغذ.

سطل زباله هایی که درب دارند دو دسته هستند یا درب آن ها ساده است که با دست باز و بسته می شوند یا اینکه از نوع پدالی هستند که با پا فشار پا بر روی پدال باز و بسته می شوند. بیشتر افراد هم سطل زباله های درب دار پدالی را برای خانه های خود تهیه می کنند زیرا کار با آن خیلی راحت تر است.

سطل های پلاستیکی پدالی در اندازه های مختلف که اکثر تقاضا ها، طول آنها از 20 تا 50 و عرض آن از 20 تا 40 و ارتفاع آن ها از30 تا 70 می باشد بیشتر تولید می شوند.

ساخت سطل زباله پلاستیکی

ایران یکی از کشورهای خاورمیانه ای است که با ساخت بهترین سطل زباله پلاستیکی و صادرات آن به کشورهای دیگر نظیر عراق، برای خود جایگاهی پیدا کرده است. علاوه بر صادرات سطل زباله پلاستیکی، در حوزه های دیگر هم موفق به ارائه بهترین کالا و خدمات به مصرف کنندگان داخلی و خارجی بوده اند.

صادرات سطل زباله پلاستیکی به عراق با فروش بالایی برخوردار بود که تعداد زیادی از آن را در طرح ها و رنگ های گوناگون به فروش رسانده بودند که سود خیلی خوبی هم از آن دریافت کردند.

کارخانه سطل زباله پلاستیکی

رقابتی که ببین کارخانه های مختلف، تولید سطل زباله پلاستیکی می باشد باعث شده تا کیفیت این محصولات بالاتر برود و بتوانند زودتر محصولاتشان را به فروش برسانند.

سطل زباله ها در مدل های ساده و مدرن برای بخش های متعددی استفاده می شود. عموما سطل زباله هایی که در باز هستند برای اتاق ها که زباله های خشک مانند کاغذ بیشتر دارند استفاده می شود و سطل زباله هایی که درب دار هستند برای آشپزخانه و سرویس بهداشتی بیشتر استفاده می شوند زیرا زباله های تر درآن ها بیشتر جمع آوری می شود و برای اینکه فضای آن محیط بوی نامطبوع زباله ندهد درب آن را می بندیم.

امروزه سطل زباله ها فقط به منظور جمع آوری زباله ها کاربرد ندارد بلکه از لحاظ طرح و مدل می تواند فضا و دکوراسیون منزل را شیک و شکیل بکند.

سطل زباله یکی از وسایل مهم برای هر خانه می باشد. ست سطل زباله  و جا دستمال کاغذی یکی از اسباب جهیزیه است که باید طبق دکوراسیون منزل عروس انتخاب شود.که نسبت به طراحی سطل های پلاستیکی و ساده بیشتر روی جنس و رنگ و تزیین آن ها کار شده است و طبق سلیقه عروس خانم ها انتخاب می شود.

سطل زباله پلاستیکی جدید

مواد اولیه مصرفی در تولید سطل زباله های پلاستیکی جدید از جنس پلی اتیلن می باشد. وجود مواد خام در تولید سطل زباله پلاستیکی باعث می شود از کیفیت و دوام بالاتری  این محصولات برخوردار باشند. شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چرا از جنس پلی اتیلن در تولید سطل زباله ها استفاده می شود ؟ زیرا مقاومت بیشتری در مقابل مواد شیمیایی دارند و در زمینه رنگ پذیری حالت پذیر هستند یعنی به راحتی به همه رنگ ها تبدیل می شود.

شما عزیزان می توانید از انواع سطل زباله های جدید موجود در سایت نظیر: (سطل زباله مخصوص اتاق بچه، سطل زباله های دکوری که روی آن ها  نگین کارشده، سطل زباله حصیری و چوبی و بافتنی برای قرار دادن در پذیرایی خانه) دیدن کنید و همین الان می توانید هر طرحی را که پسند کردید از طریق راه های ارتباطی بر روی سایت سفارش دهید. یا اینکه فرم موجود در سایت را پر کنید تا مشاورین ما در اسرع وقت تماس بگیرند و پاسخگوی سوالات شما همراهان باشند، و در آخر شما را در خریدی بهتر راهنمایی کنند.