سطل زباله پلاستیکی طرح چوب سنگ

سطل زباله وسیله و ابزاری ضروری در خانه و آشپزخانه است که سطل زباله پلاستیکی طرح چوب سنگ می تواند انتخاب بهتر و مناسب با ظاهری زیبا برای محیط باشد.

سطل های پلاستیکی به دلیل جنس مناسب و سازگاری با محیط و مقاومت در برابر رطوبت برای محیط های دستشویی و آشپزخانه مناسب است.

از طرفی خرید سطلهای پلاستیکی

در طراحی سطل زباله با طرح های چوب برای تولید و ساخت آنها از چوب های بامبو و سبک استفاده می شود.

سطل زباله برای جمع آوری آشغال با ظاهر مرتب و رنگ شیک نظم و انضباط بهتری رو به محیط می بخشد.

سطل زباله سنگی برای سرویس های سلطنتی و کم استفاده به کار می رود به دلیل وزن سنگینی که دارد مناسب برای جابجایی مرتب و مداوم نمی باشد.

در مورد دیگر سطل های چوبی به شرط  سبک بودن ماده مصرفی در ساختش اهمیت دارد و برای محیط های عمومی به کار گرفته می شود.

سطل زباله پلاستیکی طرح دار

پلاستیک جزو مواد تجزیه پذیر و با قابلیت بازیافت می باشد از این رو سطل زباله پلاستیکی طرح دار در تنوع و رنگ های گوناگون تری در بازار موجود است و طرح های ویژه آن مدام به روز می شوند.

قبلا سطل های پلاستیکی فقط با یک ظاهر در بازار موجود بود به صورت استوانه ای و رنگ محدود اما با پیشرفت دستگاه های صنعتی و تنوع در قاب و قالب ها سطل های پلاستیکی طرحدار متنوع تولید می شوند.

سطل های مستطیلی طرفداران بیشتری نسبت به سطل های دایره ای دارند، این سطل ها با فرم قرارگیری در گوشه های دیوار یا زیر کابینت به راحتی جا می گیرد و ظاهر شکیل تری را نسبت به مدل های قدیمی دارند.

رویه ی پلاستیکی این سطل ها مرغوب بوده است و هنگام قالب گیری با ایجاد طرح زمینه بافت حصیری، اشکال هندسی منظم و زیبا و یا با ایجاد شیار ها روی سطح سطل به زیبایی آن دو چندان اضافه می شود.

سطل زباله پلاستیکی طرح دار

از طرح های متنوع سطل زباله پلاستیکی طرح دار بسیار زیبا هر جور طرحی را می توان روی سطل چاپ کرد.

طرح های گل رز، گل رز برجسته یا طرح های آبرنگی و طرح های چاپی روی پلاستیک با روکش براق  از مدل هایی که می توان به آن اشاره کرد.

امروزه توجه به محیط پیرامون و زیبایی آن یک نکته مهم برای بررسی در نظر گرفته می شود.

فرقی هم ندارد سرویس بهداشتی باشد یا اتاق خواب و آشپزخانه و غیره توجه به زیبایی و تمیزی یک اصل مهم است.

اتفاقا تمیزی و نظافت محیط هایی در دسترس آلودگی از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد.

در دین مبین اسلام بر این موضوع تذکر داده شده که پاکیزگی نیمی از دین و ایمان افراد در نظر گرفته می شود این موضوع اهمیت پاکیزگی را چندین برابر می کند.

سطل زباله پلاستیکی طرح سنگ

سطل زباله های سنگی با تراشه های زیبا محبوبیت خوبی نسبت به سطل های پلاستیکی دارند اما به دلیل وزن سنگین و عدم جابجایی فاکتور های منفی به خود اختصاص می دهند و فقط در مکان هایی که به صورت ثابت و بدون جابجایی باشند مورد استفاده قرار می گیرند.

اما برای تهیه محصولات متنوع و باکیفیت از مواد دیگر در طبیعت برای ساخت و ایده گرفتن برای طراحی محصولات در نظر می گیرند یکی از این مواد بتن می باشد.

بتن به صورت پودر بوده با قابلیت حل شدن در آب می تواند ترکیبی مثل سنگ ایجاد کند در خیلی مواقع برای نگه داشتن سنگ ها در کنار هم و چسباندن دو قطعه سنگ به هم از ماده بتن استفاده می شود.

برای تهیه سطل زباله طرح سنگ هم از بتن استفاده می شود، به دلیل همین ویژگی های بیان شده و استحکام عالی از ماده بتن در ساخت و ساز، ساختمان  استفاده می شود.

هنگام ترکیب شدن بتن با آب خمیری قابل شگل گیری بدست می دهد که با فرآیند قالب گیری و تراش به هر فرمی در می آید. سپس باید در مجاورت هوا قرا بگیرد تا خشک شود در این صورت استحکامی ده برابری پیدا می کند و سفت می شود.

البته باید توجه داشت که تمام خاصیت بتن تا قبل از در مجاورت هوا بودن و سفت شدن آن می باشد و بعد از سفت شدن دیگر به هیچ فرم دیگری تبدیل نمی شود. حتی اگر خرد و تکه تکه شوند و جزو مواد غیر بازیافت و جذبی در طبیعت به حساب می آید.

از بتن در طراحی سطل زباله های طرح سنگ و آبنما ها و استخر ها استفاده می کنند.

سطل زباله پلاستیکی طرح استیل

یکی از نمونه های محبوب طراحی سطل زباله، سطل زباله پلاستیکی طرح استیل است.

در طراحی این سطل ها از رویه و بدنه آن از جنس استیل استفاده شده و درپوش پلاستیکی روی آن سوار می شود.

و در قسمت پایین سطل درست زیر درپوش پلاستیکی خود پایه یا پدال از جنس پلاستیک وجود دارد که به کمک فنر های حمایت کننده خود هنگام فشار دادن پدال توسط پا در درپوش پلاستیکی سطل باز می شود و این سطل ها به دلیل بدنه استیل از طراحی استوانه ای و بلند برگرفته شده تا زیبایی هرچه تمام تر را داشته باشد.

قطعا سطل استیل کوتاه و پهن زیبایی چندانی نخواهد داشت و اما ایرادی که به این مدل از سطل ها می توان وارد کرد این است که به دلیل طراحی ویژه ای که دارد جای کمی را به خود اختصاص می دهد و مرتب باید آن را خالی کرد.

سطل زباله پلاستیکی طرح بامبو لیمون

در طراحی سطل زباله پلاستیکی طرح بامبو لیمون از نوار های فلزی و استیل و چوبهای تکه ای با عرض کم و طول دلخواه استفاده می شود.

این چوب ها را به کمک نوار های استیل از زیر به هم می چسبانند و ظاهری گرد و دایره ای پدید می آید که فرم سطل را مشخص می کند البته می تواند به صورت مربعی هم باشد و در بالای آن با درپوشی از جنس چوب در سطل بسته می شود.

سطل پلاستیکی داخل سطل زباله

هرچند که جابجایی سطل های زباله پلاستیکی در مقایسه دیگر سطل ها راحت تر و آسان تر است.

قرار دادن سطل پلاستیکی داخل سطل زباله اصلی برای جابجایی زباله های خیس از سطل زباله یک دغدغه را حل کرده است.

هنگامی که سطل زباله کاملا پر می شود در هنگام خالی کردن سطل ممکن هست کیسه حمل زباله پاره یا سوراخ شود که کثیفی و آلودگی را پخش می کند و نامطلوب است.

برای رفع این موضوع قرار گیری سطل پلاستیکی و کوچک تر درون سطل زباله می تواند امکان جابجایی راحت و شستشو سری را فراهم کند همین امر در صرفه جویی مصرف انرژی کارساز است.

برای خریدن سطل زباله باکیفیت و جدید و بروز به سایت ما سر بزنید و برای کسب اطلاع از قیمت عمده محصول با شماره تلفن مدیر فروش تماس حاصل نمایید.