سطل زباله پلاستیکی 360 لیتری

امروزه که تولید زباله به شدت افزایش یافته بهتر است از سطل زباله پلاستیکی 360 لیتری استفاده کنیم تا برای زباله ها به مقدار کافی جا باشد و محیط اطراف سطل زباله را کثیف نکند این نوع از سطل زباله ها را بسیار در درمانگاه های کوچک یا اتاقهای تزریقات مشاهده کردید به دلیل ارتفاع بلند و به پهنای کم که جای زیادی نمی گیرد بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

سطل زباله پلاستیکی 20 240 60 لیتری

شاید این سوال برای شماهم پیش آمده باشد که سطل زباله پلاستیکی 20 240 60 لیتری را از چه مکانی تهیه کنید این سطلهای پلاستیکی را به راحتی می توان در فروشگاه های بزرگ پلاستیکی یافت کرد رنگهای مختلفی برای آنها استفاده می شود محکم و بسیار زیبا هستند و جا به جایی آنها آسان است و می شود دسته های این سطلها را تقویت کرد یعنی از لوله های فلزی در آن استفاده شود.

سطل زباله ۱۱۰۰ ۳۰ لیتری پلاستیکی

در خیابان یا بیمارستانها یا مجتمع مسکونی نمونه هایی از سطل زباله ۱۱۰۰ ۳۰ لیتری پلاستیکی را می توانید مشاهده کنید که سطلهای بزرگ با چهار چرخ هستند که چرخها در  زیر آن قرار دارند و دارای درب محکمی هستند که به راحتی در اثر ضربه باز نمی شود.

سطل زباله 660 770 لیتری پلاستیکی

یکی از ابزار بهداشتی که قابل استفاده در معابر شهری است سطل زباله 660 770 لیتری پلاستیکی که بسیار بزرگ و جا دار بوده و می توان حجم بیاری زباله را در خود جای دهد و همچنین قابلیت تخلیه مکانیزه را دارد یعنی از طریق ماشین حمل زباله خالی می شود و نیازی ندارد که به دست خالی شود.

سطل زباله پلاستیکی 120 100 40 80 لیتری پدال دار

اگر به دنبال خرید سطل زباله ای هستید که قیمت آن بین 500 تا 700 هزار تومان باشد می توانید سطل زباله پلاستیکی 120 100 40 80 لیتری پدال دار را تهیه کنید اگر منازل بزرگ دارید که در حیاط خود بسیار گل و گیاه دارید می توانید این سطل را تهیه کنید و در حیاط برای جمع کردن برگ خشک و دیگر زباله ها از آن استفاده های بسیار کنید.

سطل پلاستیکی ۸۰ لیتری این سطلها بر اساس کاربردی که دارند به مدلها و اشکال مختلفی تقسیم می شوند معمولاً پلاستیک به کار رفته در این سطل از مواد نو و محکم هستند و اینکه اشکال مختلفی دارند به صورت گرد مربع پدال دار درب دار و بدون درب رنگهایی که در این سطلها به کار می روند بیشتر رنگهای روشن و شفاف هستند مثلاً سطلهایی که در جلوی درب مغازه ها برای ریختن زباله قرار می گیرد آبی رنگ درب دار و پدال دار هستند و سطلهایی که برای مصارف دیگر استفاده می شود درب دار ساده یا متحرک است.

سطل زباله پلاستیکی 120 100 لیتری

بیشتر در سوپر مارکتها از سطل زباله پلاستیکی 120 100 لیتری استفاده می شود که جای کمی می گیرند و در عین حال بسیار جا دار است این سطلها در دو مدل درب دار و بدون درب تولید می شود که در سطح شهر می توان آنها را دید و آپشنهای مختلفی می توان بر روی آنها نصب کرد مثلاً آنها را پدال دار کنیم یا ۲ عدد چرخ پلاستیکی به آنها اضافه کنیم این سطلها در رنگهای مختلف مثل زرد و آبی و قرمز و طوسی و قهوه ای و نارنجی و سفید هستند که هر کدام معنی خاص خود را دارند و در حوزه مخصوص استفاده می شوند.

سطل زباله پلاستیکی 1100 لیتری گالوانیزه

قطعا شما هم هنگام کار نیروهای شهرداری را دیده اید که سطلهای بزرگ آهنی را به وسیله ماشین حمل زباله تخلیه می کنند آن سطلهای بزرگ سطل زباله پلاستیکی 1100 لیتری گالوانیزه نام دارند که مخصوص مصارف شهرداری است و در معابر عمومی قرار داده شده و امکان استفاده شخصی از این سطل وجود ندارد.

سطل زباله پلاستیکی 12 لیتری یونیک

برخی از انواع سطل زباله هستند که برای خانه های کوچک مناسب هستند مانند سطل زباله پلاستیکی 12 لیتری یونیک که جای کمی در کابینت اشغال می کند و مناسب برای مصارف کم زباله است سطل زباله پلاستیکی ۱۲ لیتری یونیک معمولاً محصولات استیل تولید می کند اما جدیداً محصولات پلاستیکی هم تولید کرده با رنگها و مدلهای مختلف و برای مصارف گوناگون این سطلها برای اتاق خواب حمام آشپز خانه یا پذیرایی تولید می شود به صورت پدال دار با رنگهای روشن شفاف و زیبا هستند.

سطل پلاستیکی ۳۶۰ لیتری جنسی از پلی اتیلن است که پلاستیک بسیار فشرده می باشد و دو چرخ دارد و بسیار محکم و مقاوم است و به خاطر حجم زیادی که دارد می توان در بسیاری از از مکانها از آن استفاده کرد مثلاً در آپارتمانهای بسیار بزرگ بیمارستانها مراکز دولتی آشپزخانه ها کارخانه ها و مراکز بهداشتی و حتی در راهرو و لابی هتلها.

سطل زباله پلاستیکی 40 45 50 لیتری

برخی از وسایل هستند که با رنگهای متفاوتی تولید می شوند و سطل زباله پلاستیکی 40 45 50 لیتری یکی از این وسایل است که در طرح و رنگهای مختلفی در بازار وجود دارد.

سطل زباله پلاستیکی 500 5 80 لیتری

شاید اکثر افراد ندانند که سطل زباله پلاستیکی 500 5 80 لیتری چه کاربردی دارند ما در این بخش به شما چند نمونه را معرفی می کنیم این نوع سطل بیشتر در منازل کاربرد دارد و به آسانی داخل کابینت جا می گیرند و در به علت ارتفاع بسیاری که دارد جای بسیاری برای زباله های روزمره ما دارد.

سطل زباله پلاستیکی 8 9 90 لیتری

شاید شما هم در ذهن خود سوالاتی در رابطه با سطل زباله پلاستیکی 8 9 90 لیتری داشته باشید که ما اندکی در این مورد به شما توضیح می دهیم این سطل دارای رنگهای شفاف و روشن هستند بیشتر مصارف صنعتی دارند و این سطلها  اشکال مختلفی دارند اما بیشتر به صورت گرد هستند.

سطل زباله پلاستیکی 80 لیتری دیجی کالا

امروزه که مشغله های بسیاری برای افراد به وجود می آید همه به دنبال راه خرید آسان تر هستند تا در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنند سطل زباله پلاستیکی 80 لیتری یکی از کالاهایی است که در دیجی کالا موجود هستند.

همیشه افراد سعی دارند محصولات خود از برندهای معتبر تهیه کنند که دارای ضمانت باشد و برای مدت طولانی بتوانند از آن استفاده کنند و وسیله آسیب نبیند و زود از بین نرود شرکت ما این فرصت را در اختیار شما عزیزان قرار داده تا بتوانید محصولات اصل را با قیمت کاملا مناسب به صورت عمده خریداری کنید و همچنین می توانید قبل از خرید با مشاورین ما تماس بگیرید تا در خرید شما را راهنمایی کنند و سپس سفارش خود را از طریق همین سایت ثبت کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن سفارشات خود را دریافت کنید.