مردی با کفش کشتی بچه گانه برای پسرش لباس دوخت

پشتیبانی مناسب را برای جلسه آموزشی خود دریافت کنید. بهترین کفش کشتی بچه گانه برای باشگاه را با انتخاب ها و توصیه های برتر آدیداس بیابید.

از افراد فعال تا افراد عادی که به دنبال راحتی هستند، اکثر مردم یک جفت کفش دویدن مورد علاقه را در کمد خود دارند تا از بالشتک، حمایت و شاید حتی استایل خود استفاده کنند.

به جز اینکه به باشگاه می روید تا 30 دقیقه روی تردمیل و چند تمرین حصیر کم بیاورید، کفش های دویدن بهترین کفش برای تمرین در باشگاه نیستند.

انواع مختلفی از کفش‌های دویدن وجود دارد، اما ویژگی‌های کلی آن عبارتند از: زیره خمیده برای انعطاف‌پذیری در هنگام فشار دادن، و زیره میانی با بالشتک مناسب برای گام‌های پرانرژی و راحتی در مسافت‌های طولانی.

در حالی که اینها ویژگی‌های عالی برای دویدن هستند، اما می‌توانند حرکت شما را در تمرینات مبتنی بر قدرت مهار کنند و حتی اگر وزنه‌های سنگین بلند می‌کنید به دلیل بی‌ثباتی آن‌ها در موقعیت‌های ثابت می‌توانند خطرناک باشند.

برای تمرینات عمومی، بهترین کفش‌های بدنسازی قابلیت تنفس دارند و پشتیبانی سبک را با انحنای کم یا بدون انحنا در زیره دارند این به شما امکان می دهد کف را با تمام پای خود بگیرید و تعادل بهتری در حرکات قدرتی و تهویه ایجاد کنید یک کفش متقابل تمرینی همه کاره است و جعبه ها را برای تمرینات مختلف بررسی می کند.

البته، انتخاب کفش خاص بسته به تمرین شما متفاوت است، بنابراین نوع ورزشی را که انجام می دهید در نظر بگیرید.

به دنبال یک کفش آموزشی با قوس کم یا مشخصات مینیمالیستی باشید که پشتیبانی و تعادل مناسب را برای شما فراهم کند. این کفش‌ها اغلب روی زمین صاف هستند و به شما اجازه می‌دهند در موضع خود ثبات کامل داشته باشید.

اگر دوست دارید آن را در باشگاه ترکیب کنید، از وزنه گرفته تا تمرینات وزن بدن و دستگاه های کاردیو، اینها بهترین کفش های تمرینی هستند.

کفش‌های وزنه‌برداری با کفی محکم، سفت و بالابر در پاشنه طراحی شده‌اند تا دامنه تحرک بیشتری را در ساق پا و مچ پا به شما بدهند.

این به شما کمک می‌کند در بالابرهای قدرتمند مانند اسکات جلو، اسکات تمیز، اسکات اسنک و موارد دیگر، پایداری بیشتری داشته باشید. اگر روی تمرین لیفت های بزرگ تمرکز می کنید، اینها بهترین کفش های بدنسازی هستند.